- PHILIPS

Цена
€30 67 / 59 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips HR2744 - Citrus press - 0.6 litres - 25 W - bright white with blue accents
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Pulp selector
- Quick and easy cleaning
- Easy serving
- Easy storage
- Compact design
- Cord storage
| General | |
|---|---|
| Product Type | Citrus press |
| Capacity | 0.6 litres |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Colour | Bright white with blue accents |
| Features | Adjustable pulp selector, non-slip feet |
| Power | |
| Power Consumption | 25 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
| Cord Length | 1.2 m |
| Cord Storage | Yes |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Citrus press |
| Marketing Description | A bright and colorful citrus press with an adjustable pulp selector to adjust the amount of pulp in your juice to your personal taste. |
| Colour | Bright white with blue accents |
| Product Features |
|
| Features | Adjustable pulp selector, non-slip feet |
| Power Consumption | 25 W |
| Voltage | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
| Cord Length | 1.2 m |
| Warranty | 2 years |
| Capacity | 0.6 litres |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Cord Storage | Yes |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | За цитруси |
| Мощност (W) | 25 W |
| Обем на каната за сок (L) | 0.6 L |
| Обем на контейнера за отпадъци (L) | 0.6 L |
| Брой скорости (count) | 1 |
| Диаметър на отвора за плодове (mm) | 75 |
| Реверсивна функция | Да |
| Система против капане | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Viva Collection Преса за цитруси 0.6 L 25 W
Насладете се на свеж сок без пулп всяка сутрин с пресата за цитруси Philips Viva Collection. Мощният 25W мотор и уникалният селектор за пулп ви позволяват да контролирате количеството пулп, а функцията за автоматично реверсиране осигурява максимално извличане на сок.
Ключови Предимства
- Селектор за пулп — Изберете желаното ниво на пулп от фин до груб.
- Автоматично реверсиране — Върти се в двете посоки за извличане на всяка капка.
- Лесна за почистване — Частите могат да се мият в съдомиялна.
- Система против капане — Поддържа плота чист след изстискване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | За цитруси |
| Мощност (W) | 25 W |
| Обем на каната за сок (L) | 0.6 L |
| Реверсивна функция | Да |
| Система против капане | Да |
| Части за съдомиялна | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Philips Viva Collection Преса за цитруси HR2744/40
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








